UUS eksootiline sihtkoht – Dominikaani Vabariik

UUS eksootiline sihtkoht – Dominikaani Vabariik

Esmakordselt on võimalus broneerida  reise Dominikaani Vabariiki!

Reisihooaeg saab alguse Punta Cana kuurortpiirkonda 03.01.2023 ja kestab kuni 14.02.2023 (viimane lend Tallinnast).


Dominikaani Vabariik on troopiliselt paradiislik ja külalislahke riik, mis asub Kariibi mere piirkonnas ja Haiti saare idaosas. Saart ilmestavad mitmekesine ja piltilus loodus ning valge liivaga rannad, mida paitab türkiissinine merevesi. Lisaks tasub kindlasti tutvuda riigi põneva ajalooga, rikkaliku kultuuri ning soojade ja külalislahkete inimestega. See on suurepärane valik neile, kes soovivad rahulikumat puhkust oma kallimate seltsis.


Valik Dominikaani Vabariigi vaatamisväärsusi

• Saare La Capital (pealinn) on Santo Domingo. See UNESCO maailmapärandi hulka kuuluv koloniaallinn on eurooplaste esimene asustus Ameerikas. Kariibi mere piirkonna kaasaegseimas metropolis tunnetad kõige paremini Dominikaani kultuuri. Linnas on sajandeid vana arhitektuur sulandunud sujuvalt ühte suurte kaubanduskeskuste, kunstigaleriide, restoranide, kohvikute ja kireva ööeluga.

• Punta Canast põhjapool asub luksuslik kuurort Bávaro, mille ehteks on saare üks kaunimaid randasid. Sinise lipuga pärjatud Bávaro rand on ideaalne paik rannamõnude ja veespordi nautimiseks.

• Cotubanamá rahvuspark on saare üks põnevamaid ja arvukamate koobastega rahvusparke, kus on enam kui 500 taimeliiki, 300 linnuliiki ning palju valge liivaga randu ja saari.

• Troopiline Saona saar on tänu maalilistele randadele samuti üks Dominikaani populaarsemaid külastuskohti. Saar on kaitse all ning kuulub eelmainitud rahvuspargi alla.

• Riigi kirde osas, Atlandi ookeani rannikul asuv Samana poolsaar võlub oma kaunite helesiniste laguunide, troopiliste metsade ja kaljuste mägedega. Jaanuarist märtsini võõrustavad Samana poolsaare ookeaniveed aga ligi tuhandet küürvaala, kes tulevad sinna poegima.Vastutavaks reisikorraldajaks on Novatours OÜ. Pärnu Reisibüroo OÜ on reisivahendaja.
Reisikorraldaja kontaktandmed:
Reisikorraldaja: Novatours OÜ
Telefon: +372 666 8000 , Rävala pst. 6-201A, 10143 Tallinn
E-post: info@novatours.ee Kodulehekülg: www.novatours.ee

Küsi pakkumist