TUI Baltics lendab Egiptusesse Air Balticuga!

TUI Baltics lendab Egiptusesse Air Balticuga!

Air Baltic lennutab puhkajad  sel hooajal Sharm El Sheikhi ja Hurghadasse!


LENNUD:
Sharm el Sheikhi
 lennud väljuvad igal neljapäeval 18.02 – 08.04.2021 (viimane tagasilend 15.04.21)
BT 7871 TLL-SSH 07:30 – 12:15 
BT 7872 SSH-TLL 13:35 – 18:50


Hurghada  lennud väljuvad igal laupäeval 06.03 – 10.04.2021 (viimane tagasilend 17.04.2021)
BT 7873 TLL-HRG 07:30 12:40 
BT 7874 HRG-TLL 13:40 19:00

Pagas: 8 + 20 kg


Online check-in tegemine ja lennukohtade ettebroneerimine ei ole võimalik. Reisijatel palutakse olla lennujaamas 2 tundi enne lennu väljumist. Reisile registreerumine lõppeb 40 minutit enne lennu väljumist.

Kogu lennu vältel on kohustuslik kanda maski. Kõigil reisijatel peaks olema lennul kaasas oma maskid. Lennukis on olemas vahendid käte desinfitseerimiseks.


Egiptusesse reisides:
* Riiki sisenemine lubatud, kuid nõutakse tõendit negatiivse PCR-testi kohta (inglese keeles), mis peab olema tehtud mitte varem kui 72h enne Egiptusesse saabumist.
Enne lendu peab riiki siseneja täitma ankeedi enda andmete ja kontaktinfoga, ilma täidetud ankeedita ei lubata Air Balticu lennule.  Ankeedi leiate siit

Kohustuslik on kehtiva tervisekindlustuse olemasolu.

* Kuni 30.04.2021 on tšarterlennuga Hurghada ja Sharm El Shekihi lennujaamadesse saabuvatele Eesti kodanikele ühekordse 30-päevase viisa vormistamine tasuta.
Pass peab kehtima vähemalt 6 kuud alates riiki saabumise kuupäevast.
Riigisisesed piirangud:  ametiasutustes ja teenindusasutustes ning ühistranspordis, samuti ekskursiooni- ja lennujaamatransfeeri bussides on kohustuslik kanda maski.


Eestisse tagasi tulles:
* Eestisse tulles on vaja esitada piiriületaja deklaratsioon. Deklaratsiooni saab teha elektrooniliselt siin:  https://iseteenindus.terviseamet.ee/
* Eestisse tagasi tulles on kohustuslik 10-päevane eneseisolatsioon.
* Inimesed, kes ei soovi 10 päeva jooksul pärast Eestisse saabumist oma liikumisvabadust piirata, võivad teha koroonaviiruse PCR testi juba välisriigis, kuni 72 tundi enne Eestisse saabumist. Testi hind Hurghadas ja Sharm El Sheikhis on 30 eur. Eestis olles on võimalik mitte enne kui kuuendal päeval pärast välismaal tehtud esimest testi teha teine test. Kui Egiptuses on tehtud esimene test, mille tulemus oli negatiivne, siis naastes Eestisse tuleks olla eneseisolatsioonis, kuid tohib käia nt poes, tööandjaga kokkuleppel tööl, ent vältida tuleb mittevajalikke kontakte. Inimene vabaneb 10-päevasest liikumisvabaduspiirnagust ennetähtaegselt, kui mõlema testi tulemused on negatiivsed.
* Juhul kui Egiptuses end testida ei soovita, on võimalik teha test Eestisse saabudes lennujaamas. Eesti elanikele on testimine tasuta, välismaalased saavad kohapeal tasuda kaardimaksega. Proovi võtmine võtab aega umbes 5 minutit, lennujaamas testitakse inimesi elavas järjekorras. Kuni esimese testitulemuse saamiseni tuleb olla eneseisolatsioonis. Kui tulemus on negatiivne, võib naasta tööellu kui kaugtöö ei ole võimalik ja teha hädavajalikke käike, käia poes jne, kuid vältida tuleks mittevajalikke kontakte.
Teine test tuleb teha 6 päeva peale esimest testi. Tavaellu võib naaseda peale teise testi negatiivse vastuse saamist.

Reisipiirangud ja reeglid ei olene reisikorraldajast ja võivad muutuda.

Täpsema info leiate siin  https://vm.ee/et/teave-riikide-ja-karantiininouete-kohta-euroopast-saabujatele , siin https://vm.ee/et/koroonaviirus-2019-ncov ja siin https://koroonatestimine.ee/patsiendile/reisilt-naasmine

Küsi pakkumist