SEENIORIDE ERIKRUIIS

SEENIORIDE ERIKRUIIS

23. märtsil 2020 oodatakse kõiki reisihuvilisi seenioride erikruiisile Stockholmi. Reisil hoiavad tuju üleval kruiisijuht Inda Kõiva ja erikülalised Ivo Linna ja Antti Kammiste.

Meeleoluka merereisi ajal saate natida rikkalikke maitseid laevarestoranides. Silmailu pakub tuntud muusikalide („Kaunitar ja koletis“, Mamma Mia!“ jt) teemaline showprogramm.

Kruiis üksikreisijale alates 50,25 €
Kruiis rühmareisijale alates 49,50 €


KRUIISI HIND SISALDAB

  • ühte voodikohta aknata neljakohalises B-klassi kajutis,
  • ühte rikkalikku õhtusööki Rootsi lauas vabalt valitud suunal.

Täiendavaid söögikordi pakutakse lisatasu eest.

NB! Vähemalt kümneliikmelise reisiseltskonna grupijuhile on kruiis ning kaks õhtu- ja hommikusööki tasuta. Grupijuht reisib samas kajutiklassis, mis ülejäänud rühmaliikmed. Kahekümneliikmelise rühma grupijuhid jagavad sama kajutit.


STOCKHOLMI EKSKURSIOON SKANSENI VABAÕHUMUUSEUMI KÜLASTUSEGA

Huvilistele pakutakse ekskursiooni, kus tutvutakse Stockholmi kuningliku ajalooga ja sõidetakse bussiga läbi omanäoliste linnaosade. Vabaõhumuuseumis Skansen on enam kui 150 ajaloolist ehitist, mis pärit vahemikust 14. sajand kuni aasta 1920. Mullu kevadel avati siin avarate akvaariumide ja põnevate väljapanekutega Läänemere elu ja ökosüsteemi uuriv teaduskeskus. Skansenis on ka loomaaed, kus on esindatud enam kui 70 loomaliiki.

Ekskursiooni hind on 25 €NB! Kohtade arv on piiratud.*Kruiisi lõplik hind sõltub nõudlusest, kajutiklassist ning lisateenustest.

Küsi pakkumist

Sulge menüü

Tere,
Kõige kiiremini saad lisainfot kui võtad meiega otse ühendust.