Rootsi kruiis: Artistid pardal!

Rootsi kruiis: Artistid pardal!

Rootsi kruiisi meelelahutusprogrammis astuvad üles eesti parimad artistid. Võta ette reis Läänemerel Baltic Queeniga ja naudi õhtutundidel elavat muusikat – nii Stockholmi kui ka Tallinna suunal.

Esinejad:

3.–4. veebruar

Tanel Padar

Tanel Padar on viimaste aastakümnete üks populaarsemaid ja nõutumaid artiste Eestis. Ainus Eurovisiooni lauluvõistluse võidu koju toonud eestlane lisab merelainete vahel seilamisele vürtsi tuntud hittidega oma mitmekülgsest repertuaarist.

17.–18. veebruar

Smilers

Smilers tähistab tänavu oma 30. sünnipäeva! Selle puhul esitavad nad Sinu lemmiklaule keset Läänemerd – see on klassika, mida oskab kaasa laulda iga eestlane. Saa osa erilisest kontserdist Baltic Queeni pardal, mida saadab sära ja kätemeri.

23.–24. veebruar

Getter Jaani Band

Saates “Eesti otsib superstaari” rahva südamed võitnud poplaulja Getter Jaani on esinenud Eurovisiooni lauluvõistlusel, ühel suurimal laval maailmas, ja nüüd astub ta Baltic Queeni pardale – sellest ei saa ilma jääda! Kõlavad nii vanad lemmikud kui ka uuem looming.

25.–26. veebruar

Karl-Erik Taukar Band

Vastupandamatu ja auhinnatud Karl-Erik Taukar on laulvast basskitarristist saanud Eesti üheks enimnõutuimaks meesartistiks. Taukar kutsub Sind kontserdile Baltic Queeni pardal. Erakordne võimalus kuulda oma lemmiklaule keset sillerdavat merd.

3.–4. märts

Traffic

Poprokki viljelev Traffic on võtnud sihiks teha head eestikeelset muusikat. Nüüd ootavad nad pardale kõiki uuemaid ja vanemaid fänne, et kevadesse veidi särtsu puhuda – seda nii oma kuulsate kui ka värskemate laulude saatel.

17.–18. märts

Terminaator

Tantsib klubides, hängib pubides – jutt käib muidugi Sinust Baltic Queeni pardal! Legendaarne Terminaator on oma 35-aastase tegutsemisaja jooksul andnud üle 800 kontserdi. Kinnitame, et see kontsert on elamus, millest ei saa ilma jääda.

31. märts–1. aprill

Põhja-Tallinn

Kolm Eesti Muusikaauhinda võitnud popisugemetega hiphopansambel Põhja-Tallinn on kirjutanud kuulsaid lugusid, nagu „Lähen ja Tulen“, „Meil on aega veel“ ja „Mind nii lihtsalt ei saa“, mille refrääne lihtsalt peab kaasa laulma – ja parim koht selleks on Baltic Queen!

28.–29. aprill

Anne Veski

Kolm Eesti Muusikaauhinda võitnud popisugemetega hiphopansambel Põhja-Tallinn on kirjutanud kuulsaid lugusid, nagu „Lähen ja Tulen“, „Meil on aega veel“ ja „Mind nii lihtsalt ei saa“, mille refrääne lihtsalt peab kaasa laulma – ja parim koht selleks on Baltic Queen!

12.–13. mai

The Tuberkuloited

Meloodilise punkroki bänd, mille looming on viimased 30 ja peale aastat kõlanud nii vanemate kui nooremate lemmikute seas. Nagu bänd ise oma Facebooki lehel kirjutab: „Uskuge või mitte, me oleme siiani aktiivsed ja esineme, ning see on endiselt ÄGE!“Vastutavaks reisikorraldajaks on AS Tallink Grupp. Pärnu Reisibüroo OÜ on reisivahendaja.
Reisikorraldaja kontaktandmed:
Reisikorraldaja: AS Tallink Grupp
Telefon: +372 640 9800 , Sadama 5, Tallinn
E-post: info@tallink.ee Kodulehekülg: www.tallink.ee

Küsi pakkumist