DFDS´iga Euroopasse

DFDS´iga Euroopasse

DFDS Group on Põhjamaade suurim meretranspordi- ja logistikaettevõte, mis opereerib 55 laevaga 25 liinil nii Lääne- kui ka Põhjamerel. 8 reisijateveo liini pakuvad nii lihtsat meretransporti kui ka luksuslikke kruiisielamusi. DFDSi klienditeenindus on võitnud rohkelt auhindu ning paistab silma oma sõbralikkuse ja personaalse lähenemisega.

  • PALDISKI-KAPELLSKÄR

Paldiski-Kapellskäri laevaliin on kiireim viis reisida meritsi Eestist Rootsi kuningriiki. Paldiski Põhjasadamast toimuvad väljumised Kapellskäri E,T,K,L,P kell 23.00, R kell 10.00 ning L kell 8.30. Neljapäeviti antud suunal väljumist ei toimu. Kapellskärist Paldiskisse toimuvad väljumised P,E,T,K kell 10.00, N,R,L kell 22.00. Paldiski-Kapellskäri liinil saab reisida vaid sõidukiga!

Edasi-tagasi reisile kehtib soodustus -25%

Kajut 20% soodsamalt, kui reisite koos vähemalt ühe kuni 15-aastase lapsega.

  • KLAIPEDA-KIEL ja KLAIPEDA-KARLSHAMN

Meie laevaliin Leedu vanimast linnast Klaipedast Saksamaale Kieli ühendab Ida-Euroopat Saksamaaga. Väljumised Klaipedast iga päev 22.00, väljumised Kielist iga päev 21.00.

Klaipedast Rootsis asuvasse Karlshamni viiv laevaliin on Balti merd ületades mugav ja lihtne võimalus Ida-Euroopast Skandinaaviasse jõudmiseks. Väljumised Klaipedast iga päev 21:00, väljumised Karlshamnist iga päev 19.00.

  • Kruiisiliinid KOPENHAAGEN-OSLO ja AMSTERDAM-NEWCASTLE 

Imekauni Skandinaaviaga tutvumine oma sõidukiga liikudes on reisijatele selle laevaliini kasutamisel lihtsaim viis. Meie laevamarsruut Kopenhaagen – Oslo ühendab ju Euroopa kahte põnevaimat pealinna. Väljumised Kopenhaagenist iga päev 16.30, väljumised Oslost iga päev 16.30.

Newcastlest on lihtne suunduda Šoti turule ja Ijmuidenist (Amsterdami meresadamast), kus on arvukalt infrastruktuuri võimalusi, jõuda mistahes kohta Lääne-Euroopas. Laev väljub iga päev kl 17.30 Amsterdami lähedalt Ijmuideni sadamast sihtkohta Newcastle´sse Šotimaal. Mõlemas suunas on sõiduaja pikkuseks ligi 16,5 tundi. Väljumised Newcastle´st iga päev 17.00.

  • PRANTSUSMAALT INGLISMAALE vaid 2 tunniga!

DFDSi Inglise kanali laevaliinid on hea võimalus  reisida autoga mandri-Euroopast Inglismaale ja tagasi. Vaid lühike laevasõit üle La Manche’i ja jõuate Inglismaale vähem kui 2 tunniga. Väljumised Doverist Calai´si kuni 10x päevas ning  Doverist Dunkirk´i kuni 12x päevas.

Lisainfo ja broneerimine Pärnu Reisibüroos!

Küsi pakkumist