Baltic Queen väljub Tallinnast Ahvenamaale

Baltic Queen väljub Tallinnast Ahvenamaale

Baltic Queen väljub Tallinnast Ahvenamaale Mariehamni 16., 19., 21. ja 23. august 2020.


TALLINNMARIEHAMN

Tallinn
(D-terminal)
Helsingi
Mariehamn
15.00 18.00/18.30 09.00

MARIEHAMNTALLINN

Mariehamn
Helsingi
Tallinn
(D-terminal)
18.00 10.00/11.00 13.30

NB! Ajavahemikus 12.30–15.30 ei toimu Mariehamnis maale- ja laevaleminekut.


AHVENAMAA RINGREIS.

BRONEERI ETTE

RINGREIS TOIMUB MINIMAALSELT 20 OSALEJAGA.
EKSKURSIOON KESTAB LIGIKAUDU 3,5 TUNDI NING ALGAB JA LÕPEB SADAMAS.

Täiskasvanu 29 €
3-16-aastane laps 15 €
Kuni 2-aastane laps tasuta (bussis peab olema koht broneeritud)

Esimene väljumine kell 9.30 (3,5 h)
Teine väljumine kell 13.30 (3,5 h)
Kohtade arv bussis on piiratud!

Meeleolukal ringreisil tutvutakse koos eesti- või venekeelse giidiga Ahvenamaa vaatamisväärsuste ja kohalike eluga. Esimene peatus on Mariehamni vaateplatvorm, kust on näha imearmast linna oma täies hiilguses. Järgmisena sõit Eckerö suunas, mis on alates 17. sajandist olnud Stockholmi ja Peterburi vaheline tähtis sõlmpunkt. Jätkatakse  ringreisi Briti ja Prantsuse vägede poolt Krimmi sõja ajal maatasa tehtud Bomarsundi kindlusesse, mis on oluline maamärk Vene Keisririigist Ahvenamaal. Edasi vaadatakse 13. sajandist pärit Kastelholmi kindluste varemeid, mis on olnud lemmikpaigaks Rootsi kuningas Gustav Vaasale. Seal kõrval asuvad Ahvenamaa vanema aja eluolu tutvustav Jan Karlsgårdeni vabaõhumuuseum ja vanglamuuseum. Ekskursioon lõpeb Marienhamnis, kus tehakse samuti väikese peatuse.
Palume jalga panna mugavad jalanõud, võtta kaasa veepudeli ning riietuda vastavalt ilmale. Ekskursioon ei sisalda tasulisi muuseumide sissepääse.


METSLOOMASAFARI

BRONEERI ETTE

EKSKURSIOON KESTAB LIGIKAUDU 3 TUNDI NING ALGAB JA LÕPEB SADAMAS.

Täiskasvanu 41 €
7-14-aastane laps 29 €
3-6-aastane laps 16 €
Kuni 2-aastane laps tasuta (bussis peab olema koht broneeritud)

Väljumine kell 13.15 (3 h)
Kohtade arv on piiratud!

Transfeer sadamast Käringsundi, kus külastatakse metsloomaparki. Safariretk toimub mugavas ja meeleolukas vagunis mööda Ahvenamaa loodust. Safarisõiduk sõidab metsas umbes 45 minutit, mille käigus on võimalik näha punahirvi, metssigu, jaanalinde ja laamasid. Peatuste ajal on loomi võimalik näha väga lähedalt. Kaasas on eestikeelne giid, kes räägib saarest, selle ajaloost ja muust huvitavast.
Sobib hästi nii lastele kui täiskasvanutele. Riietuda palume mugavalt ja vastavalt ilmale, kaasa soovitame võtta veepudeli.


ÕLLETEHAS STALLHAGEN

BRONEERI ETTE

EKSKURSIOON KESTAB LIGIKAUDU 2,5 TUNDI NING ALGAB JA LÕPEB SADAMAS. EKSKURSIOONIL OSALEJAD PEAVAD OLEMA VÄHEMALT 18-AASTASED.

Hind täiskasvanule 47 €

Väljumine sadamast kell 14.00
Kohtade arv on piiratud!

Transfeer viib Mariehamnist põhja poole Grelsbysse, Stallhageni õlletehasesse, kus toimub eestikeelse giidiga ekskursioon. Külastuse käigus tutvutakse  õlle valmistamise protsessi, tooraine ja pruulimise traditsioonidega. Pärast toimub kohalikus pubis degustatsioon, mille käigus maitstakse nelja õllesorti koos iga õlle kõrvale sobiva kohaliku suupistega. Tehasepoest on võimalik kohalikke tooteid ka kaasa osta.


 

Küsi pakkumist

Sulge menüü

Tere,
Kõige kiiremini saad lisainfot kui võtad meiega otse ühendust.