You are currently viewing Artistid pardal

Artistid pardal

Disco Tallink: Mahavok, Marten Kuningas & DJ Widenski
29.–30. september

Mahavok

Ühel õhtul astuvad Baltic Queeni eri paigus üles kolm staažikat muusikakoosseisu: stiilipuhata muusikaga Mahavok, mahedaid eestikeelseid hitte loov Marten Kuningas ja Baltimaade house-muusika suurimaid plaadikeerutajaid DJ Widenski.

Shanon
13.–14. oktoober

Shanon

Eestikeelset, meloodilist ja raadiosõbralikku popprokki mängiv Shanon meelitab lava ette igas vanuses muusikaarmastajad. Juba 16 aastat eesti muusikamaastikku kujundanud ansambel on algusaegadest vallutanud raadiojaamade edetabeleid – nende laulude saatel juba saab tantsida!

Alika Milova Band & OLLIE
21.–22. oktoober

Alika Milova Band

Tänavuselt „Eesti laulult“ tuule purjedesse saanud Alika ja OLLIE on jõudnud Läänemerele – noored artistid astuvad üles nii Baltic Queeni Piano Baris kui ka Starlightis, tuues kruiisijateni nii suured show’d kui ka intiimsemad etteasted. Võimsate häältega esinejad ootavad kuulama!

reket, pluuto & villemdrillem
25.–26. oktoober

Reket

Räpifännid, palun seadke sammud laevapileteid ostma! Andekaid riime seadvad reket, pluuto ja villemdrillem panevad Baltic Queeni kuulma enneolematuid rütme. Kuum muusika, veelgi kuumem lüürika ja särav Starlight loovad unustamatu õhtu Läänemerel.

Terminaator
10.–11. november

Terminaator

Tantsib klubides, hängib pubides – jutt käib muidugi Sinust Baltic Queeni pardal! Legendaarne Terminaator on oma 35-aastase tegutsemisaja jooksul andnud üle 800 kontserdi. Kinnitame, et see kontsert on elamus, millest ei saa ilma jääda.

Rock Hoteli tribuutbänd, DJ Peeter Oja ning Peeter Rebane ja Lauri Saatpalu
24.–25. november

Eesti artistid

Starlight show-baaris kõlab Rock Hoteli tribuut „Tähti üheks õhtuks“ – legendaarse bändi aegumatud hitid Ott Leplandi, Robert Linna ja Tanel Padari esituses. Hilistel tundidel keerutab plaadid kuumaks DJ Peeter Oja.

Mahedas Piano Baris esitavad armastatud Dagö loomingut ja seni peitu jäänud teoseid Peeter Rebane ja Lauri Saatpalu.

Singer Vinger
8.–9. detsember

Singer Vinger

Eesti punkroki raudvara Singer Vingeri kontsert on sündmus omaette. Veelgi erilisem on aga kuulata bändi kullavara Baltic Queeni pardal. Saa osa rokiklassikast Läänemerel!

Stefan
30.–31. detsember

Stefan

Eesti aasta meesartisti tiitliga pärjatud šarmantne Stefan kutsub Sind meeleolukate laulude saatel tantsima. Lase armastatud hittidel nagu „Hope“ ja „Miraaž“ end mängleva kergusega uude aastasse kanda. Aasta kõige maagilisem öö ootab!Vastutavaks reisikorraldajaks on AS Tallink Grupp. Pärnu Reisibüroo OÜ on reisivahendaja.
Reisikorraldaja kontaktandmed:
Reisikorraldaja: AS Tallink Grupp
Telefon: +372 640 9800 , Sadama 5, Tallinn
E-post: info@tallink.ee Kodulehekülg: www.tallink.ee

Küsi pakkumist

Kontakt