Ahvenamaa sügiskruiis 17.09

Ahvenamaa sügiskruiis 17.09

Eelmisel aastal populaarseks osutunud lõikuspeo kruiis tuleb tänavu taas! 17.–19. septembril tähistatakse Ahvenamaal Skördefesti ehk lõikuspidu,
mida eestlased teavad ka kui avatud talude päeva. Gabriella erikruiis väljub Tallinnast 17.09 kell 20.30 ning Ahvenamaal on aega kümme tundi, et Skördefestist osa saada.


Sõidugraafik 17.-19.09.2021

 

 

 


 

Toitlustus
Lõikuspeo erikruiisil ei ole kohustuslikku söögipaketti, küll aga soovitame toidud ette broneerida.
Õhtusöögiks saab nii minnes kui ka tulles valida kas Rootsi laua (á 39 €) või kolmekäigulise à la carte õhtusöögi (á 41 €).

Hommikusöögiks saab minekul valida Rootsi laua või kaasavõetava Take Away hommikusöögi (á 12 €). Valikus on ka Premium-hommikusöök (á 22 €). Tagasitulekul pakume brunch’i (á 22 €).

Eestikeelne bussiekskursioon
Lõikuspidu Ahvenamaa avatud taludes, eesti keeles, 7h
Ainulaadne võimalus näha kohalikku elu. Külastame Amalia limonaaditehast ja Mercedes Chocolaterie’d, väisame Open Water Brewery siidri- ja õllekoda. Peatume põgusalt Önningebys, kus on käinud loomingule inspiratsiooni otsimas mitmed Eesti kunstnikud ja kirjanikud. Tutvume Ahvenamaa karamelli-, pagaritoodete ja alkohoolsete jookide tootjatega, uudistame kalurite ja põllumeeste toodangut. Imetleme hurmavaid vaateid Bomarsundis ja Kastelholmis ning kuuleme lugusid ahvenamaalastest ja nende ajaloost.
NB! Soovitame kanda mugavaid jalanõusid. Ekskursioon ei sobi liikumisraskustega inimestele.
Ekskursiooni kestab 9.45–17.00. Buss ootab hommikul sadamas ning toob õhtul sadamasse tagasi.
Hind: täiskasvanud ja 3–17aastased lapsed 48 €; alla 3aastased lapsed vanema süles tasuta.

Rühmareisid
Lõikuspeo erikruiisil 17.09.2021 kehtib gruppidele tasuta rühmajuhipakett, mis sisaldab B-klassi kajutit ning sööke minekul ja tulekul. Söögipaketis on üks hommiku- ja üks õhtusöök nii minekul kui tulekul. Rühmajuhipakett kehtib vähemalt 20 reisijaga grupi puhul: iga 20 reisija kohta üks tasuta pakett.
Bussimeetri hind on 16 € / meeter / kruiis.

Küsi pakkumist