23-26.07 | MUUSIKAPEALINN VIIN ja Wiener Residenzorchesteri kontsert

23-26.07 | MUUSIKAPEALINN VIIN ja Wiener Residenzorchesteri kontsert

 


Muusikapealinn Viin. Wiener Residenzorchesteri kontsert – kavas Mozarti ja Straussi populaarsemad lood. Vahepeal kaasatud ka balletinumbrid.


Keiserlik Viin on sajandeid olnud Euroopa keskpunkt: linn, mida ülistati ja  kuhu igatseti.  Viin on segu uuest ja vanast, mis moodustavad kokku ühe suure ja väga põneva terviku.  Ta on maailmakuulsate heliloojate kodulinn. Viinlased oskavad nautida muusikat ja kunsti, kohvi, parke ja aedu, pidusid, eri ajastute arhitektuuri, mineviku hiilgust, kaasaegset disaini, raha ja luksust. Ja seda kõike on siin palju.  

Lennugraafik:

23. juuli    06:00 – 06:35    Tallinn – Helsingi    Finnair    AY1036
23. juuli    08:30 – 09:55    Helsingi – Viin    Finnair    AY1471

26. juuli    19:15 – 22:35    Viin – Helsingi    Finnair    AY1476
26. juuli    23:45 – 00:20*    Helsingi – Tallinn    Finnair    AY1035

Ajakava

1. päev 23.07 Kogunemine Tallinna lennujaamas kell 04.30 (väljuvate lendude infotabloo juures). Lend Tallinn – Helsingi – Viin kell 06.00 – 09.55 . Transfeer lennujaamast Viini kesklinna. Üldtutvustav linnaekskursioon bussiga.  Belvedere  park ja loss – barokkarhitektuuri üks hiilgavamaid näiteid. Linna südant ümbritseva Ringstrasse ääres on kesklinna grandioossed ehitised – Hofburgi kompleks (kunagine keisriperekondade talveresidents), ooperiteater, parlamendihoone, muuseumide kvartal, ülikoolihooned, börsihoone jne. Kindlasti käiakse ära ka Hundertwasseri maja juures. Sõit hotelli ja majutus  3 ööks.  HOTEL ADMIRAL***

2. päev 24.07 Hommikusöök Hotellis. Jalutuskäik: Innenstadt e. vanalinn, kus mitmed pargid ja arhitektuuriliselt põnevad hooned: Stephansdom, gooti stiilis toomkirik mis on Viini üks sümbolitest, Figarohaus – W.A Mozarti elupaik, kui ta komponeeris Figaro Pulma, Elisabethi kirik, Rathaus, muuseumide kvartal jne. Viini Hofburg on üks suurimaid palee komplekse maailmas. Vanimad osad pärinevad XIII sajandist, kuid ehitamist jätkati 20. sajandini. Üheksateistkümne sisehoovi ja kaheksateistkümne tiibaga laiuv kompleks oli kunagi Habsburgide monarhia poliitiline keskus. KülastusHofburgis Sisi muuseumi. Sisi ehk kaunis keisrinna Elisabeth on saanud kultuskujuks.  Muuseumis võrreldakse temast tekkinud müüte ja fakte. Siin on arvukalt isikupäraseid esemeid, mis kunagi kuulusid Sissile ja samuti kauni keisrinna kuulsamad portreed.  Pärastlõunal on võimalik külastada muuseume ja neid on Viinis ohtralt.  Õhtul Wiener Residenzorcesteri (üks maailma parimatest orkestritest ) kontsert. Kestab 90 minutit. Kavas Mozarti ja Straussi populaarsemad lood. Kaasatud ka balletinumbrid.

3. päev 25.07 Hommikusöök hotellis. Sõit Schönbrunni lossi ja parki (keiserlik suveresidents) – üks tuntumaid ja esinduslikemaid ehitisi Viinis, mis on Austria kuulsa ja õnneliku mineviku tunnistajaks, kuna siin on toimunud palju tähtsaid ajaloosündmusi. Turistide külastatavuselt on see kompleks populaarseim Austrias. Külastus kauni rokokoo stiilis sisustatud  Schönbrunni lossi. Saate osa balliruumide, söögitubade ja eluruumide hiilgusest.

Peale lossi külastust jalutuskäik ranges prantsuse barokkstiilis kujundatud pargis. Siin asub maailma suuruselt teine barokkstiilis Orangerie, tõllamuuseum ja väike loomaaed ( need on eraldi lisatasu eest)

Õhtul on võimalik ühine õhtusöök (lisatasu 45.- € ) Grinzingi veinikülas nn. Viini metsas. Siin on elav muusika, kus mängitakse Viini klassikuid, kohalik toit ja vein.

4. päev 26.07 Hommikusöök hotellis. Jäetakse oma pagas hotelli pakiruumi.  Vaba päev Viinis sisseostude tegemiseks, kohvikute ja parkide nautimiseks või muuseumide külastamiseks. Kell 16.00  hotelli juurde tagasi, võetakse oma pagas ja sõit lennujaama. Lend Viin – Riia – Tallinn  kell 19.15 – 00.20

Hind sisaldab

 • Lennupiletid Tallinn – Viin ja Viin -Tallinn
 • Bussitransfeerid lennujaamast hotelli ja tagasi
 • Bussi- ja jalgsiekskursiooni linnas
 • 3 ööd majutust koos hommikusöögiga Viini kesklinnas
 • Shönbrunni lossi Grand Tour,
 • Keiserliku mööbli muuseum,
 • Sisi muuseum Hofburgi lossis
 • Eestikeelsed reisisaatja teenused
 • Wiener Residenzorchesteri kontsert

Lisatasu eest

 • Muud tasulised sissepääsud
 • Õhtusöök Grinzingi veinikülas koos muusikaga 45 €
 • Tervise- või reisikindlustus
 • Ühekohaline tuba hotellis 120 €

Soodushind al. 690.- € 

Reisi kuupäev: 23 – 26 juuli 2021

Küsi pakkumist

Tere,
Kõige kiiremini saad lisainfot kui võtad meiega otse ühendust.