✈ Jaanipühade pakkumine!

✈ Jaanipühade pakkumine!


Tähistage suvist pööripäeva kohas, kus on palju päikest ja sääski pole kusagil näha. Selle aasta juunis pakub airBaltic mitmeid otselende Riiast Lõuna-Euroopa erinevatesse sihtkohtadesse:


 

Kreeka ja Küpros

Kui unistate päikeselisest saarepuhkusest, on Teil sel aastal fantastiline valik: Rhodos, Kreeta, Kos, Santorini, Korfu ja Küpros. Paljud saared on ühendatud regulaarse praamiteenusega, seega ühe puhkuse ajal saab külastada mitut saart. Võite lennata ka Ateenasse või Thessalonikisse Kreekas ja sealt suunduda ajaloolisse Peloponnesosse või Meteora kloostritesse.


Itaalia ja Prantsuse Riviera

Nizzas, Milanos ja Roomas ootavad Teid maaliliste vaadetega laudteed, vabaõhukohvikud, erakordne toit ja loomulikult poodlemine. Lennake Napolisse, et näha vulkaanipurske tagajärjel hävitatud Pompeid ja sõita mööda Amalfi ranniku kuulsat serpentiini teed. Mis puutub aga Itaalia saartesse Sardiiniasse ja Sitsiiliasse, siis need ahvatlevad külastajaid oma taltsutamata looduse iluga ja valgete liivarandadega.


Horvaatia

Vaid paar tundi lendamist Dubrovnikusse või Spliti ja leiate end muinasjutust. Kitsad vanalinna käigud, iidsed kindlused, metsikud kaljud ja Aadria mere türkiissinine vesi – kas kujutate ette paremat kohta aasta pikima päeva veetmiseks?


Hispaania ja Portugal

Pürenee poolsaare kõrvetav päike, selle keevaline kultuur ja vein sulatavad iga puhkaja südame. Lennud Lissaboni, Barcelonasse, Madridi, Malagasse ja Mallorcale on suveklassikad – valige lihtsalt see, mida Te pole veel näinud ja lähme!


Midagi erakordset

Kui soovite tähistada suvist pööripäeva kohas, kus jaanipäeval kunagi pimedaks ei lähe, siis valikus on ka mitmed põhja pool asuvad sihtkohad: Reykjavik, Göteborg, Billund ja Oslo. Pakkige kiht soojemaid riideid, matkasaapad ja õngeritv, ning veetke aasta kõige maagilisem aeg Skandinaavia metsikus looduses.

 

Küsi pakkumist